Niemiecki sąd nakazał Boatengowi wypłacić niemal 3 miliony euro kary (1,2 mln dla byłej partnerki). Francuskie media z kolei piszą o fiasko transakcji z Johnem Textorem. Aura znowu nam zatem nie sprzyja. I dziś dochodzą do tego newsy o meczu z Olympique Marsylią. Piłkarze Tudora odpadli ostatnio z europejskich pucharów i spekuluje się, że będzie to zapalnikiem dla… Dimitri Payeta. Francuz miałby pokazać swój kunszt, by dać pstryczka wszystkim tym, którzy przestali w nich wierzyć.

Temat podniósł Barth Ruzza, który odpowiada za OLPlay. Payet rzeczywiście zwykle grał z Lyonem bardzo dobrze. Musimy jednak wziąć pod uwagę dwa aspekty: Gigant się niestety starzeje, a Marsylia nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów.

Czy Blanc pogrąży Tudora?

Atmosfera Velodrome i sympatyków OM jest bardzo specyficzna. Osobiście nie jestem w stanie zrozumieć fali nienawiści i złości, którą kibice przelewają na inne kluby. Jest to przy tym trudne otoczenie do pracy i wydaje mi się, że jeśli Igor Tudor przegrałby jakimś cudem z OL, byłby to jego ostatni mecz na stanowisku szkoleniowca.

Wspomniany Ruzz sygnalizuje przy tym, że Payeta trzeba się lękać, bo jest to człowiek, który ciągle „wyciąga zająca z kapelusza”. Z drugiej strony, 35-latek już nie zachwyca. Nie jest to ani dziwne, ani zaskakujące. Kwestia tylko, czy to właśnie na niego powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Bo OM ma fantastyczny skład i jeśli „zatrybi”, odczują to wszyscy.

4 myśli w temacie “W oczekiwaniu na Velodrome

    1. Nie ma oficjalnej informacji w tej sprawie. Póki co wydłużyli termin finalizacji. Tyle, że we Francji mówi się już oficjalnie o farsie. Ciężko spekulować której stronie bliżej do prawdy.

      1. Wygląda to jak gra na zwłokę ,albo nie ma kasy, albo rzeczywistej chęci zakupu ..
        Jeśli chodzi o Velodrome , to pamiętam mecze Les Bleus na tym stadionie i gwizdy pod adresem własnych piłkarzy ,tylko dlatego,że grają w konkurencyjnych klubach ..patologia łamana przez bandyterkę ,a nie kibice.Łatwo na pewno nie będzie ,ale oni mają teraz złą passę ,więc morale drużyny nie należy do wysokich ..trzeba to wykorzystać.Na pewno plusem jest powrót Diomande ,Boatenga należy chyba niestety zaliczyć do grona największych błędów transferowych OL ,fizycznie zajechany ,do tego ciągnie się za nim czarny PR.Mam ogromną nadzieję na zakup porządnego obrońcy w zimowym okienku .Na razie trzeba zrobić wszystko,żeby wyszarpać te 6 punktów przed mundialem,nieważne w jakim stylu .

  1. Trzeba pomóc Marsylii i zwolnić Tudora. To co się stało we wtorek to największa kompromitacja francuskiej piłki od czasu remontady Barcelony z PSG. I z tego co czytam to była to głównie wina trenera który zakazał informowania piłkarzy o wyniku co poskutkowało podarowaniem na tacy Ligi Europy Sportingowi. Idiota i tyle w temacie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.